Preču atgriešana un naudas atgriešana

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. 

Preces var atgriezt 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas. 

Pirkumu variet apmainīt pret citu produktu tādā pašā cenā vai pieprasīt naudas atgriešanu. Atgrieztajai vai maināmajai precei ir jābūt tādā pat stāvoklī, tas ir, orģinālajā iepakojumā un ar nenoņemtiem marķējumiem. Preci atļauts mainīt vienreiz. Klients sedz visas ar preces atgriešanu vai mainīšanu saistītās izmaksas.

Ja vien prece nav izgatavota tieši priekš klienta, nestandarta un netipiski katalogā pieejamajām precēm. 

Lai uzzinātu jūsu atgrieztās vai samainītas preces statusu, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], norādot atgriešanas iemeslu, pasūtījuma numuru un datumu.

Mēs neuzņemamies atbildību par bojājumiem vai pazaudētiem sūtījumiem, kas radušies preces atgriešanas brīdī. Prece ir jāatgriež tieši tādā pašā stāvoklī kādā tā bija sākotnēji. 

Ja esat saņēmuši produktu ar defektu, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]

1. Vēstulē norādiet radušos bojājumus;

2. Pasūtījuma numuru;

3. Pievienojiet attēlu, kurā saskatāms defekts. 

Mēs vai nu atgriezīsim naudu par pirkumu vai nosūtīsim jums jaunu produktu bezmaksas. 

Akcijas precēm netiek piemērota naudas atgriešanas politika, izņemot gadījumus, kad produktam atklāts defekts. 

Ja neesat saņēmuši savu sūtījumu vai ir piegādāts nepareizs produkts, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]

Pēc produkta saņemšanas atpakaļ, mēs 7 darba dienu laikā atgriezīsim Jums naudu.